Červenec 2011


News 30.7.2011

30. července 2011 v 18:11 | Sara
Chtěla jsem vám ještě říct,že připravuju ještě tři blogy o třech herečkách!
Jedna z nich je Nina Dobrev,která hraje v seriálu The Vampire Diaries Elenu/Katherine...jednoduše mě tato herečka něčím zaujala
tady její fotka,kdyby někdo nevěděl
další dvě herečky hrají v seriálu Pretty Little Liars....zaujala mě Ashley Benson a Lucy Hale
v seriálu hrajou Hannu a Ariu(Ariinu mámu hraje Holly Marie Combs)
Ashley Benson
Lucy Hale
a ted si určitě říkáte že jsem cvok,ale nejsem..holly mám skoro hotovou a Ashley už mám hodně fotek skoro všechno uloženo :-)
a taky chci říct,že s Holly nekončím to ani nehodlám!
zítra nebo ještě dneska do gallerie přidám další nahrané časopisy a první díl screencapu ze seriálu Pretty Little Liars :-)
ještě něco zatím tam na těch blogách nenajdete no prostě nic :D až bude čas tak vše bude otevřené,ale ne hned :-)
Zatím blogy připravuju,ale nic tam nenahrávám :-)

News 29.7.2011

29. července 2011 v 19:39 | Sara
Jsem ráda,že mi jdou psát komenty!ale zas mi blbne náhled layoutu...vůbec se mi nezobrazí na google chrome ale na mozille ano
takže to trošku nechápu snad se to spraví! napište mi prosím jestli layout vydíte nebo vůbec ne
vypadá to že mě google chrome trošku blbne!!

Jsem zpátky!

29. července 2011 v 14:44 | Sara
Zdravím jsem zpátky z dovolené :-) bylo tam nádherně! :-)Možná dneska ještě něco přidám..uvidím
ale fakt co mě nejvíc naštvalo dneska na blogu.cz...prostě a jednoduše když chci napsat koment tak se mi nezveřejní..nechápu snad se to spraví! Taky na dovolené jsem se dozvěděla ošklivou zprávu :( jestli jste viděli zprávy jak na německu havaroval autobus a taky že při té nehodě umřel 16 kluk :( tak ten kluk byl od nás z města! já ho osobně ho neznala,ale když jsem byla malá tak jsem ho párkrát viděla...rodiče znají jeho strejdu a tak! :( tak to je všechno

Hiatus 25.7-29.7.2011

24. července 2011 v 20:05 | Sara
Hiatus 25.7-29.7.2011
Jedu s přítelem na dovolenou na celý týden..sice se vracíme už ve čtvrtek večer,ale chci si odpočinout...:-)
a abyste se tu nenudili tak do gallerky jsem nahrála magaziny,episode stills z charmed...
mějte se tu pěkně a užívejte prázdnin! :-)

Charmed 1x03 Thank You For Not Morphing

22. července 2011 v 15:39 | Sara
Prue, Piper a Phoebe jdou na večírek ke svým známým, ale Prue se příliš nebaví a proto odchází domů, kde nachází otevřené dveře a v domě rozzuřeného psa s démonickýma očima, který ji z domu vyžene. Když se později se sestrami vrátí, pes je pryč. Druhý den je Prue v práci a do její kanceláře přichází muž, který si chce nechat ocenit nějaký prsten. Ona prsten po chvilce pozná a stejně tak pozná i jeho majitele- je to Viktor, otec Prue, Piper a Phoebe. Jelikož je na něj Prue naštvaná kvůli tomu, že opustil jejich matku, když byly malé, vyhodí ho. Pak jde tuhle novinku oznámit svým sestrám. Phoebe je na svého otce moc zvědavá, proto jde do jeho hotelového pokoje. Když ho však obejme, má vidění, jak Viktor odnáší Knihu stínů. Mezitím se do domu vkrade démon, morfovač, který dokáže libovolně měnit tvar svého těla a napodobovat tak i vzhled jiných. Chce také odnést Knihu stínů, ale jakási síla, která nedovoluje nikomu zlému knihu z domu odnést, mu v tom zabrání. Zároveň se domů vrací i Prue. Nachází Knihu stínů pohozenou na zemi a na půdě jsou vylomené dveře. Prue hned začne obviňovat otce. Večer jdou sestry s Viktorem na večeři a on jim poví, že ví o jejich schopnostech, to je přiměje k tomu, aby otce vzali domů a ovšem si v klidu promluvili. Diskuse se však zvrtne v hádku a Prue svými schopnostmi Viktora vyhodí z domu. Viktor se pak vrací do svého hotelového pokoje, kde už na něj čekají tři morfovači, jsou to známí, u kterých byly předtím sestry na večírku. Chtějí Viktora využít, aby tak získaly Knihu stínů, tím oslabili moc čarodějek a mohli je zabít.
Další den si Viktor odchytne Phoebe před domem a snaží se ji varovat. Phoebe má znovu vidění, ve kterém jim otec odnáší Knihu stínů, ale tentokrát už vidí, že je to vlastně jeden z morfovačů, kdo ji krade. Phoebe utíká do domu varovat sestry, ale o malinkou chvilku později jsou už v domě všichni- čarodějky, Viktor i všichni tři morfovači. Phoebe rychle najde zaklínadlo, které zničí vše živé, co je v domě, vše až na tři sestry. Kouzlo použijí a svého otce ochrání před záhubou díky prstenu, který si byl před tím ocenit u Prue, prsten totiž působí i jako ochrana před kouzly.
Druhý den se sestry chystají na oběd se svým otcem, ale on musel náhle odjed, takže se spokojí alespoň se starým videozáznamem z dob, kdy byla celá rodina ještě pohromadě. Ještě před tím však do domu přichází nový řemeslník- Leo.Charmed 1x02 I've Got You Under My Skin

19. července 2011 v 19:19 | Sara
Phoebe v Quake potká svou kamarádku Britany a obdivuje její tetování anděla na ruce. Když Britany odejde a nasedá do svého auta je přepadena neznámým utočníkem.
Druhý den ráno se Piper dívá na pořad o upalování zlých čarodějnic a má obavy, že její síly jsou taky zlé. Později Piper sedí v autě před kostelem a ptá se faráře, zda čarodějnice mohou vstoupit do kostela, jeho odpověď ji však příliš neuklidní a ona chce to vyzkoušet, ale když se dotkne dveří, zahřmí se a ona vyděšeně uteče. Mezitím se Prue jde ucházet na místo v aukční síni, jelikož na tuto práci dostala nabídku. První rozhovor sice pokazí, ale dostane ještě druhou šanci a tentokrát už to vyjde. Phoebe vypomáhá Piper v Quake a pozná tu Stefana, známého fotografa, který jí nabídne, že jí udělá pár fotek. Potom jde Phoebe pomoci Piper odvézt jídlo pro chudé ke kostelu, kde se Piper opět vyptává kněze, jak je to s čarodějkami, ale ani tentokrát se nic nevyřeší, protože jí kněz cituje úryvek z Bible, ve kterém se praví "Nenecháš čarodějnici naživu", což Piper vyděsí ještě víc. Zatím si šla Phoebe koupit žvýkačky a u stánku potká pár starých lidí, kteří si chtějí vsadit, protože jsou na tom finančně velice zle a hrozí jim, že přijdou dům. Phoebe má však předtuchu jaká čísla budou tažena a poradí jim, sama si hned taky vsadí.
Piper je na půdě a čte si v Knize stínů a snaží se zjistit něco o svých schopnostech. Přijde za ní Phoebe a se svou sestrou si promluví, tento rozhovor už Piper pomůže a ona se uklidní, už nemá strach z toho čím je. Phoebe pak odchází za Stefanem, aby si nechala udělat pár snímků. A Piper jde do kostela, aby si ověřila, že je hodná, když odchází, potká starou ženu a zjišťuje, že má stejné tetování jako Britany, která zmizela, a dokonce i na stejném místě, vezme ji proto do domu. Prue a Piper se pak v Knize stínů dočtou o démonu Javnovi, který krade mládí dívkám, aby si tak udržel nesmrtelnost. Díky Britany pak zjistí, že Javna je ve skutečnosti Stefat a uvědomí si, v jaké nebezpečí se právě nachází Phoebe. V poslední chvíli pak Phoebe osvobodí z pout a pomocí zaříkadla Javnu zničí, tím také navrátí ukradené mládí všem dívkám.
Sestry pak oslavují v Quake své další vítězství nad zlem, Phoebe v televizi nad barem uvidí výsledky loterie, ale když se podívá na tiket, zjistí, že je prázdný. Uvědomí si, že své schopnosti skutečně nemůže využívat k osobnímu prospěchu.

Charmed 1x01 Something Wicca This Way Comes

19. července 2011 v 19:15 | Sara
Phoebe se vrací z New Yorku do San Francisca za svými sestrami Prue a Piper. Piper ji vřele přivítá, ale Prue jejím příjezdem není zrovna nadšená, věří totiž, že Phoebe zapříčinila rozvrat jejího vztahu s Rogerem. Ještě ten večer si Phoebe a Piper hrají se starou spiritistickou tabulkou a najednou se ručička na desce začne sama od sebe pohybovat a postupně ukáže slovo půda. Phoebe se vydává právě na půdu, kde nachází Knihu stínů, rodinnou čarodějnickou knihu, ze které přečte zaříkadlo a aktivuje tak jejich magické schopnosti, které do teď spaly.
Celou noc si Phoebe v knize čte a zjišťuje, že se sestrami jsou skutečné čarodějky, a že od této chvíle jejich schopnosti budou přitahovat všemocné zlo. Druhý den sestry skutečně začnou objevovat své síly: Piper z ničeho nic zastaví čas a díky tomu získá pracovní místo v restauraci, Prue v rozčílení nevědomky způsobí pár nepříjemností svému protivnému zaměstnavateli ( je to právě její bývalý snoubenec Roger), ještě před tím než podá výpověď a Phoebe má při jízdě na kole vidění a díky tomu zachrání dva mladíky před srážkou s autem tím, že se sama vrhne pod auto. Utrpí lehčí zranění ruky a je odvezena do nemocnice. Sem pro ni přijíždí Prue a potkává tu svou lásku ze střední školy, inspektora Andyho. Phoebe vysvětlí Prue co se stalo, ale ona jí nevěří, alespoň do té chvíle než sama na vlastní oči uvidí, že dokáže pohybovat věcmi pomocí mysli. Mezi tím Piper zjišťuje nepříjemnou skutečnost- její přítel Jeremy, se kterým chodí už šest měsíců je ve skutečnosti zaklínač, který chce všechny tři sestry zabít a získat tak jejich schopnosti. Piper utíká domů za sestrami a poví, co se stalo. Phoebe v Knize stínů najde kouzlo, které by mělo Jeremyho zničit, ale při úklidu pomůcek se dotkne mísy a má vidění, že kouzlo nezabralo. Chtějí utéct z domu, ale je pozdě, Jeremy se dostal až sem. Utečou na půdu, kde si v poslední chvíli spojí ruce a začnou dokola opakovat zaříkadlo, které bylo napsané na spodu spiritistické desky. Díky tomu se jim podaří Jeremyho zničit.

News 19.7

19. července 2011 v 19:01 | Sara |  Info, News
Zdravím vás omlouvám se,že jsem tu celý týden nebyla,ale musela jsem si užívat prázdnin :-)
ted se můžete těšit na synopsy z 1.řady čarodějek a pak přidám něco co jsem přidala do galerie :-)

Charmed Synopsis season 1

18. července 2011 v 18:19 | Sara
»1x21
»1x22