Červenec 2010

Charmed 1x07 The Fourth Sister (Čtvrtá sestra)

30. července 2010 v 11:39 | Sara
Mladá dívka jménem Aviva pomocí rituálu vyvolá svou "kamarádku" Kali, která se zjevuje v zrcadlech. Kali chce, aby se Aviva spřátelila se sestrami Halliwellovými, protože má plán, jak získat jejich síly. 
Sestrám se ztratila kočka a Piper si prohlíží plakáty, které slibují odměnu za její nalezení. Najednou ji však zaujme jiná věc- fascinovaně si prohlíží Leovo pozadí. Do místnosti přichází i Phoebe a započne stejnou pozorovací akci jako Piper. Leo se nabídne, že půjde vyvěsit plakáty. Piper a Phoebe mezitím uzavřou dohodu, že ta, která ho užene jako první, vyhraje a ta druhá vyklidí pole a už se to toho nebude plést. 
Aviva večer opět vyvolá Kali a ta ji přikáže, aby šla do domu čarodějek a předstírala, že našla jejich kočku. Ve skutečnosti to však byla právě Aviva, kdo číču ukradl. Sestry mají radost, že se jim mazlíček vrátil a chtějí Avivu odbít penězi, ale ona se jen tak nenechá a snaží se jim naznačit, že je také čarodějka a ukáže jim svou moc. Piper se vyleká a vše zmrazí. V místnosti je i Andy a Leo, ale na rozdíl od nich Aviva neztuhne. To je pro Prue příliš a mladou dívku z domu vyžene. Aviva se pak na radu Kali snaží mezi sestry vetřít skrz Phoebe, která jí závidí její moc. Další den jí Aviva zavolá a Phoebe ji vezme do domu, kde si nejdřív povídají a později Aviva předvádí své nové kamarádce svou moc. V tu chvíli se objeví Prue a Avivu opět vyžene, zároveň však musí zase zrušit rande s Andym a domluví si další schůzku na druhý den v Quake. Aviva si pak opět povídá ve svém pokoji s Kali, ale do pokoje vejde její teta Jackie, u které zatím bydlí, protože její matka je na léčení. Aviva svými schopnostmi nechtěně tetě zapálí šaty a ta pak v panice, kdy nedává pozor, spadne ze chcodů. Vyděšená dívka jde za Phoebe a dokonce i Prue jí dovolí, že může zůstat dokud se její teta nevrátí z nemocnice. Druhý den se Prue rozhodne Jackie v nemocnici navštívit. Jejich rozhovor o Avivě však Prue přesvědčí, že není vše v pořádku a pod záminkou, že Avivě vezme pár věcí, se rozhodne prohledat její pokoj. Tady nachází deník a v něm se dočte vše o Kali a jejím plánu. Mezitím Andy netrpělivě čeká v Quake, ale když Prue nepřichází, rozzuřeně odchází. Aviva chce Prue zabít a počká si na ni v jejím pokoji. Phoebe má ale předtuchu o tom, co se chystá. Vběhne do pokoje a Aviva po ní hodí ohnivou kouli v domnění, že vchází Prue, ale naštěstí se včas vyhne a je jen trochu popálena. Aviva si uvědomí, co udělala a chce utéct z domova. Kali však ovládne její tělo a napadne sestry na jejich půdě. Piper však zmrazí čas. Avivu sice nemůže zmrazit, ale Kali ano a proto se jejich těla oddělí. Prue pak svými schopnostmi Kali přemístí zpět do zrcadla a Phoebe zrcadlo rozbije, čímž Kali zničí. Aviva se nakonec vrátí zpět do normálního života a zřekne se kouzel. A Andy, naštvaný po zmařených schůzkách, se s Prue téměř rozejde.

News about Pretty Little Liars

29. července 2010 v 14:19 | Sara |  News
http://hollymcombs.blog.cz/
Marlene King a několik herců podalo zprávu, že natáčení pro prvních 10 epizod Pretty Little Liars bylo skončeno. Desátá epizoda Keep Your Friends Closebude uvedena 10.srpna 2010 a poté bude mít show pauzu. Natáčet se začne zase v září a dalších 12 epizod se začne vysílat v lednu 2011.

Pamatuje si tu fotku, kterou Holly rozbila v díle 1x05 Reality Bites Me? Ona vlastně rozbila v jednom ze záběrů okno. Nevím jak vy, ale já bych chtěla vidět bloopers z této epizody.

Holly se v epizodě 1x08 Please Do Talk About Me When I'm Gone neobjeví.

Pretty Little Liars byly letos nominovány na Teen Choice Awards. A to rovnou ve třech kategoriich: Summer TV ShowMale TV Star (Ian Harding), and Female TV Star (Lucy Hale). Hlasovat můžete na této stránce.

Holly and Finley

29. července 2010 v 12:29 | Sara |  Banners,blends
New Graphics
http://hollymcombs.blog.cz/

Piper Halliwell with Leo

29. července 2010 v 11:19 | Sara |  Animace
New Graphics
http://hollymcombs.blog.cz/
Piper(Holly)objímá Lea(Brian)

Holly Smile banners

28. července 2010 v 19:29 | Sara |  Banners,blends
New Graphics
http://hollymcombs.blog.cz/

Holly jako blondýna

28. července 2010 v 12:49 | Sara |  Extra
New Pictures
http://hollymcombs.blog.cz/

Zajímavosti Holly !!

28. července 2010 v 12:39 | Sara |  Holly Marie Combs
- V pubertě byla rebelka.
- Kdyby nebyla herečka, stala by se mořskou biološkou.
- Holly je potápěč. Certifikát dostala už ve 13 letech.
- Shannen Doherty znala již 7 let před natáčením Charmed.
- Holly nikdy nechodila na universitu.
- Nemá doma ani jednu televizi.
- Když se učila chodit, spadla a rozbila si hlavu o stůl. Od té doby má jizvu na obočí.
- V oblasti kde žije, jsou ještě dvě ženy se jménem Holly Marie Combs.
- Bojí se nadváhy, protože když jí bylo 15, měla neuvěřitelných 115cm přes boky.
- Celých sedm let byla vegetariánka.
- Ráda zařizuje a ozdobuje svůj dům.
- Má ráda Taliánskou kuchyni, cheesburgery a coca colu.
- Její manžel David ji učil řídit motokáry.
- Má ráda seriál Akta X a Přátelé.
- Holly četla knihy o magii, aby se jí lépe hrálo v Charmed.
- Původně měla hrát roli Phoebe.
- Za jeden díl 8. série brala od $80,000 do $100,000.
- K roli Piper v čarodějkách jí pomohla Shannen Doherty.
- Jednu epizodu natáčela 8 dní.
- Mezi její oblíbené díly patří "Charmed in Camelot" a "Awakened".
hollymcombs.blog.cz

Piper Halliwell

28. července 2010 v 12:39 | Sara |  Holly as Piper
http://hollymcombs.blog.cz/
Jméno: Piper Halliwell - Wyatt
Datum narození: 07. 08. 1973
Stav: Vdaná za Lea Wyatta
Rodina: otec Victor Bennett, matka Patricie Halliwell, babička Penny Halliwell, sestry Prue, Phoebe a Paige
Děti: Wyatt Matthew, Chris Perry, Melinda
Povolání: Účetní v bance, Provozní v Quake, Majitelka klubu P3 a restaurace
Znamení: Lev
Schopnosti: Zastavování času, Molekulární urychlování
Série: 1. - 8.
Biografie
Piper je druhorozená dcera Patty Halliwell a Victora Bennetta, která vždy zaujímala pozici prostřední sestry a jejím úkolem bylo urovnávat konflikty mezi její mladší sestrou Phoebe a starší sestrou Prue. Tuto pozici si držela do doby, než zemřela Prue. Po smrti Prue se Piper stala nejstarší ženou v rodině Halliwellů. Ačkoli jí smrt sestry velice zasáhla, tak se musela Piper smířit s povinnostmi nejstarší sestry. Vše pro ní bylo v tu dobu hodně těžké, obzvláště přijmout její novou sestru Paige. Ovšem čas zahojí všechny rány a tak se Piper nakonec se smrtí Prue smířila a přijala svou novou sestru Paige.

Svoje schopnosti Piper nepříjmala zrovna s nadšením, dokonce si myslela, že je prokletá. Avšak když se naučila svojí moc zmrazování dokonale ovládat, uklidnila se a smířila se sama se sebou. Těsně před smrtí Prue získala Piper novou schopnost, bez které by dnes nevydržela - molekulární urychlování.

Milostný život Piper byl do jejích dvaceti let velmi skromný. Piper byla totiž v mládí ošklivé káčátko. Už na střední škole byla neoblíbená samotářka, která nevyhledávala společnost lidí. Časem však zkrásněla a v jejím životě se objevili hned dva muži - Leo Wyatt (světlonoš) a Dan Gordon. Tihle dva o ni docela dlouhou dobu bojovali, ale nakonec si její srdce získal Leo a Piper si jej posléze i vzala. Nejdřív jim štěstí moc nepřálo, protože Leo je světlonoš a takové vztahy jsou zakázané. Nakonec jim alespoň nějakou dobu bylo dobře a narodil se jim syn - Wyatt Matthew Halliwell. Jenže po tom, co byla polovina všech starších vyvražděna se Leo musel obětovat, vzdát se rodiny a sám se stát starším. Leo od Piper ale dlouho nevydržel a po jedné společně strávené noci čekala Piper další dítě - Chrise Perry Halliwella.

Po událostech s avatary se stal Leo nadobro smrtelníkem a tak se zdálo, že budou konečně šťastní. Bohužel tento sen se překazil, když se jednou Piper před očima objevil anděl smrti, který přišel pro Lea. Ač se Piper všemožně snažila, tak Lea úplně ochránit nedokázala a tak byl nakonec zmrazen s tím, že pokud sestry vyhrají závěrečnou bitvu, Leo se bude moct vrátit zpět mezi živé...

A tak se skutečně stalo, Piper s Leem konečně mohla začít nový život a splnila si i svůj dávný sen. Otevřela si restauraci. Dokonce měla s Leem další dítě, tentokrát holčičku jménem Melinda. A tak Piper konečně začala vést život, o jakém vždy snila.

LAYOUTS 2

27. července 2010 v 18:39 | Sara |  Designy
Náhled
Design:by (Pospola)
od:27.července 2010
do:9.Září 2010
Téma:Holly Marie CombsNavstevnost za minuly tyden (19.7. 2010 - 25.7. 2010)

27. července 2010 v 9:30 | Sara |  Visitors
http://hollymcombs.blog.cz/
Pondeli: 57:pacc:pacc:pacc:pacc:pacc
Utery: 38:pacc:pacc:pacc
Streda: 29:pacc:pacc
Ctvrtek: 48:pacc:pacc:pacc:pacc
Patek: 42:pacc:pacc:pacc:pacc
Sobota: 44:pacc:pacc:pacc:pacc
Nedele: 41:pacc:pacc:pacc:pacc

Celkem: 299:pacc:pacc


Charmed 1x06 The Wedding From Hell (Ďábelský sňatek)

26. července 2010 v 11:59 | Sara
Alison a Eliot, šťastný pár, který bude mít brzo svatbu, se prochází po zahradě, když za nimi přichází Eliotova matka. Chvíli si povídají, ale Alison najednou zahlédne jakousi mladou ženu, která je pozoruje. Eliotova matka, Grace, je očividně vyděšená a za ženou jde. Začnou se dohadovat o jakési dohodě, kterou uzavřely před dvaceti lety, a neznámá žena, kterou Grace nazývá Jade, použije svou kouzelnou moc, díky které Eliota uvrhne do jakéhosi prokletí, chce se za něj totiž provdat místo Alison. 
O týden později se v domě Halliwellových Prue snaží dostat do koupelny, ve které je zrovna Piper a dělá si těhotenský test. Prue to vzdává a odchází, Piper test hodí do koše a do koupelny pouští Phoebe, která zaujala místo Prue před koupelnou. Phoebe uvidí v koši vyhozený test a když se ho dotkne, má vidění, ve kterém se Piper narodí jakési démonické dítě. 
Piper má telefonát a dozví se, že dostala na starosti přípravu svatební hostiny pro rodinu Spencerových, protože její šéf, který to měl udělat původně, odjel do Francie. Piper pak pověří Phoebe, aby jí s přípravou pomáhala a dá ji seznam, co potřebuje koupit. Piper pak odjíždí do rezidence Spencerových, ale u brány ji vyděsí kněz s dýkou v ruce a ještě než ho ochranka odvede pryč, Piper zaslechne, jak vykřikuje něco o Hekaté. Mezitím je Prue v práci a oceňuje věci, které mají jít do aukce. Přichází za ní Phoebe a říká ji o svém ranním vidění. Pak Phoebe odchází do domu Spencerových za Piper. Obě sestry se později stanou svědky nepříjemné scény, kdy smutkem rozčílená Alison vtrhne do domu, protože nechápe, proč Eliot najednou chce svatbu mít s Jade. Zmatku využije kněz, který ochrance utekl, a vplíží se do pokoje nevěsty. Ta už ale na něj čeká a společně se svými služebnými, které si přivedla s sebou, knězi zlomí vaz a pak ho vyhodí z okna svého pokoje. Vyšetřování případu se ujímá Andy a Darryl. Andy jde za Prue, aby se sní poradil o noži, který našli u mrtvého kněze. Na ostří nože je napsáno: Nec prius absistit quoad protero prodioium ( Neskončím, dokud démon navždy nezmizí). Prue si pak podle toho na internetu vyhledá informace a zjistí vše o démonu jménem Hekaté. V zápětí si nůž od Andyho půjčuje a rychle spěchá domů. Tam si mezitím Phoebe čte také o Hekaté, ale myslí si, že je to Piper, to kvůli svému vidění. Říká Piper, že jí bude muset zabít, ale že na to potřebuje speciální dýku s drahokamy. Piper je zmetená, protože nechápe o co její sestře jde, ale když přijde Prue a zeptá se zda Phoebe viděla skutečně Piper, vše se vysvětlí. Phoebe si uvědomí, že vlastně viděla jen nohy nějaké ženy, ale neviděla obličej. Navíc Piper své sestry ujistí, že test byl negativní a tudíž těhotná není. Prue potom svým sestrám říká, co si přečetla na internetu: Hekaté je královnou podsvětí, která se každých 200 let vrací na zem, aby tu našla někoho nevinného, očarovala ho, uzavřela s ním posvěcený sňatek a měla s ním dítě, které bude čistým démonem, navenek vypadající jako obyčejný člověk. Sestry se pak chtějí ujistit, zda Hekaté je ve skutečnosti opravdu Jade. Oknem pozorují průběh jejího večírku loučení se svobodou a poznají, že se nemýlily, Jade a její kamarádky totiž snědí striptéra, kterého si pozvaly. V den obřadu se Prue spojí s Alison a vysvětlí ji, že ji chtějí pomoci. Mezitím už v domě Spencerových probíhají přípravy na svatbu v plném proudu. Piper a Phoebe si chtějí promluvit s Grace a řeknou jí, že Eliot by si Jade neměl brát, protože s ní není vše v pořádku. Grace souhlasí a posílá sestry do sklepa, kde se mají za nějakou chvilku setkat a domluvit se co dál. Místo Grace sem však přichází dvě Hekatiny přisluhovačky a chtějí Phoebe i Piper zabít. Naštěstí se v čas objeví Prue a pomocí telekineze obě démonky odhodí a své dvě sestry zachrání. Společně s Alison pak přeruší právě probíhající obřad. Jade však použije kouzlo, aby přivolala ošklivou bouři a v nastalém zmatku si Eliota odvede do pokoje, kde chce zplodit dítě. I tentokrát však čarodějky včas zasáhnou a pomocí dýky Hekaté i její démonické kamarádky pošlou zpět do podsvětí. 
Alison a Eliot jsou nakonec zase spolu a sestry jsou spokojené, že zase učinily svět o něco bezpečnější.


Blog má novou galerii

25. července 2010 v 18:59 | Sara |  Info, News
New About Domain
Ahojky blog má novou galerii http://hollymcombs-gallery.blog.cz/
Zatím tam nic není,ale až budu mít layouts,který mám objednaný u Pospoli
tak hned udělám rozcestníky atd
http://hollymcombs.blog.cz/
Charmed 1x05 Dream Sorcerer (Čaroděj snů)

24. července 2010 v 17:59 | Sara
Prue, Piper a Phoebe jsou v Quake, když tu najednou servírka donese drink pro Prue a to i přes to, že si ho neobjednala. Dozví se, že je od jakéhosi muže, který sedí opodál. Prue však drink odmítne a pošle ho muži zpět. Zklamaný mladík chce pozvat alespoň onu servírku, aby si spolu někdy někam zašli, ona však uvidí, že muž je vozíčkář a slušně ho odmítne. Toho večera si jde mladá dívka, servírka, lehnout a má sen o muži z Quake, ale v tom snu může chodit. Chvíli spolu tančí a pak muž dívku shodí z veliké výšky a ona umírá- ve snu, ale i ve skutečnosti. Její podivné úmrtí vyšetřuje Andy. 
Piper je v Quake a přichází za ní rozzářená Phoebe. Našla totiž kouzlo v Knize stínů, pomocí kterého si mohou přivolat ideálního partnera, navíc se dá kouzlo kdykoli zrušit. Obě tedy kouzlo vyzkouší. Ten stejný večer má Prue telefonát od muže z Quake, který ji zve na rande, ale ona ho opět odmítá. Pak se chce jít vykoupat, ale usíná ve vaně a má stejný sen jaký měla mrtvá servírka. Naštěstí ji však Piper probudí dřív něž také zemře. Prue se pak druhý den ráno snaží vysvětlit Piper co se stalo, ale ona ji nevěří. Z rozhovoru je vyruší vysoký svalovec a hned za ním přiběhne Phoebe s jeho trikem v ruce- jejich kouzlo vyšlo. 
Mezitím si Andy se svým parťákem lámou hlavu nad několika případy smrti, kdy ženy, které spaly ve svých postelích, byly nalezeny mrtvé a se zlámanými kostmi, jako kdyby skočily z dvacátého patra. 
Zatímco si Phoebe skvěle užívá se svým novým milencem, Piper se vše vymyká z rukou. Dostává jednu nabídku za druhou a už neví, co má dělat. Nakonec si však přece jen domluví rande s jedním z nápadníků, ale skončí to katastrofálně. 
Andy a Darryl jdou do ústavu, kde se zkoumá spánek. Přišli sem nejen proto, že všechny oběti zemřeli ve spánku, ale proto, že zde pracuje Berman, muž z Quake, který se dvěma z obětí chodil. Ale při výslechu nic nezjistí. Berman pak opět vstoupí do snu Prue, která usnula v práci. Chce ji zase shodit, ale ona ho bodne nožem na dopisy, který stačila sebrat ze svého stolu, to ho ještě víc rozzuří, ale Prue opět zachrání náhoda, zazvoní totiž telefon. Prue se pak podívá na nůž, kterým "čaroděje snů" bodla a uvidí krev, díky tomu zjistí, že i on je ve snech zranitelný. Mezitím Andy Darrilovi vysvětluje svou teorii o vraždách. Myslí si totiž, že Berman zabíjí ženy, které ho odmítnou, pomocí snové projekce, které se týká i Bermanův výzkum. 
Phoebe a Piper si uvědomí, že jejich kouzlo se vymklo kontrole. Při jejich debatě je vyruší telefon. Volá Prue a svým sestrám poví vše o dalším Bermanově pokusu o vraždu. Chce jet okamžitě domů a prosí sestry, aby na ni skrz telefon mluvily, protože je vyčerpaná a má strach, že usne. Do domu Halliwellových však vtrhne zhrzený milenec Phoebe a odežene dívky od telefonu. Prue usíná a vybourá se. Prue je převezena do nemocnice, upadne do bezvědomí a Berman si ji opět najde v jejím snu. Phoebe a Piper jdou do nemocnice a neustále na Prue mluví a dodávají ji odvahu. Prue je ve snu uslyší, čímž nabere tolik síly, aby mohla použít svou moc. Pomocí svých schopností Bermana shodí ze střechy, ze které měla být sama shozena. Mezitím se Andy a Darryl dostanou do ústavu, kde Berman pracuje a chtějí ho zatknout. On však zrovna prochází pokusem a spí. Andy trvá na tom, aby byl za každou cenu probuzen, protože věří, že se opět chystá někoho zabít, jenže Bermana už neprobudí- je mrtev.